Pies Sandry Kubickiej ugryzł jej synka
Sandra Kubicka podzieliła się z obserwatorami nagraniem, na którym widać jej zestresowane, warczące psy. Sytuacja szybko eskalowała, bo – jak wyjaśniła – jeden z pupili ugryzł jej syna Leosia.
Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, którzy wrócili do siebie po krótkiej separacji, wychowują razem synka Leosia. Niedzielny poranek w ich domu okazał się jednak wyjątkowo napięty.
Modelka udostępniła krótkie nagranie, na którym jej psy są wyraźnie pobudzone i poirytowane. Jak wyjaśniła, powodem ich reakcji była wcześniejsza sytuacja między małym Leosiem a jednym z pupili.
Celebrytka nie owijała w bawełnę i szczerze opisała emocje, które wybuchły tuż po przebudzeniu:
„Leoś uderzył Lilly. Nie słucha się w ogóle i za 10 razem Lilly go ugryzła. Luna skoczyła na Lilly w obronie Leosia, mimo tego, że Leoś ją też naparza... Lucky musiałam odciągnąć, bo chciała pogryźć wszystkich. Jest dopiero 10 rano. Mam dość. Wychodzę dzisiaj z domu” – napisała.
Źródło: instagram.com/@sandrakubicka
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Polityczna Kawa
Wiadomości
Ordo Iuris chce wyłączenie prof. Środy z orzekania ws. socjologa, który chciał "zwalczać katotalibów"
Sójka alarmuje o działaniach Koalicji Obywatelskiej wymierzonych w Fundusz Medyczny. "Chcą go ograbić"
Najnowsze