Marta Nawrocka skradła show w Szwajcarii. Jej czarna suknia przyciągała wszystkie spojrzenia
Marta Nawrocka zachwyciła na oficjalnej wizycie w Szwajcarii elegancką stylizacją w minimalistycznym wydaniu.
Karol Nawrocki wraz z żoną pojawili się z oficjalną wizytą w Szwajcarii, gdzie spotkali się z prezydentem Guyem Parmelinem i przedstawicielami władz. W planie znalazły się rozmowy dotyczące współpracy politycznej i gospodarczej.
Wieczorem oczy wielu osób skierowały się jednak na Martę Nawrocką. Pierwsza dama wybrała długą czarną suknię o nowoczesnym kroju z wyraźnie podkreślonymi ramionami. Stylizację uzupełniła subtelną biżuterią i klasyczną kopertówką.
Elegancko prezentował się również Karol Nawrocki, który postawił na klasyczny czarny smoking z muchą. Polska para prezydencka zaprezentowała się wyjątkowo stylowo.
Źródło: Instagram.com/@marta_nawrocka_
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X