Marina Łuczenko zareagowała na transfer Szczęsnego do FC Barcelony
Dziś hiszpańskie media obiegła informacja o tym, że Wojciech Szczęsny został piłkarzem FC i podpisał kontrakt z katalońskim klubem. Tak na te wieści zareagowała jego żona!
Marina Łuczenko-Szczęsna na swoim InstaStory opublikowała post FC Barcelony, w którym ogłoszono, że jej męża ogłoszono jako piłkarza katalońskiego klubu. To wymowny gest piosenkarki, gdyż dodatkowo załączyła tam piosenkę Eminema "Without me".
Guess who's back [Zgadnij, kto wrócił — tłumaczenie z ang.] - napisła
A pod wpisem na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych FC Barcelony piosenkarka dodała uśmiechniętą emotkę.
Z całą pewnością Marina Łuczenko-Szczęsna jest dumna i szczęśliwa z transferu męża!
Źródło: Republika; Pudelek; X.com
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora