Przejdź do treści
07:29 IMGW: deszcz i burze na północy i zachodzie kraju
Wydarzenie Poseł Dorota Arciszewska-Mielewczyk oraz Klub „Gazety Polskiej” Kościerzyna zapraszają na spotkanie z posłami Mariuszem Goskiem oraz Dariuszem Mateckim, 21 lipca, godz. 16.30, ul. 3 maja 9, Kościerzyna.
Wydarzenie USA: Kluby Gazety Polskiej Nowym Jorku zapraszają 23 lipca o godz. 19.00 Polonię na spotkanie autorskie z europosłem Danielem Obajtkiem, które odbędzie się w Cracovia Manor, Wallington, NJ07057
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Lewandowska chwali się sukcesem Klary. „Dumna” – napisała przy wspólnym zdjęciu

Źródło: instagram.com/@annalewandowska

Anna Lewandowska znowu pokazała Klarę. Starsza córka pary wróciła do sportowej rutyny i wystartowała w zawodach gimnastycznych.

Anna i Robert Lewandowscy od lat dzielą się z fanami swoim życiem prywatnym, ale przez długi czas bardzo chronili wizerunek swoich córek. Choć w przeszłości pokazywali je tylko tyłem lub z zasłoniętymi twarzami, od jakiegoś czasu to się zmieniło. Teraz nie mają już problemu z publikowaniem zdjęć, na których widać dziewczynki w pełni.

W sobotę Anna Lewandowska wrzuciła na Instagram relację, w której pokazała wspólne zdjęcie z 7-letnią Klarą. Na fotografii obie uśmiechnięte pozują do zdjęcia w lusterku, a dumną mamę podpis brzmi krótko i jasno: „Dumna”. Wszystko z okazji zawodów gimnastycznych, w których dziewczynka wzięła udział.

Lewandowscy wychowują dwie córki: starszą Klarę i młodszą Laurę, która ma 4 lata. Obie, jak nietrudno się domyślić, odziedziczyły sportowe geny po sławnych rodzicach. Klara od najmłodszych lat trenowała gimnastykę, a Anna chętnie dokumentowała jej pierwsze kroki w tej dziedzinie. Rok temu sportsmenka poinformowała jednak, że córka robi sobie przerwę od treningów. Jak widać, długo nie wytrzymała – i wróciła do treningów.

Czy Klara pójdzie kiedyś w ślady mamy i taty zostanie profesjonalną sportsmenką? Tego jeszcze nie wiadomo, ale jedno jest pewne – Anna nie kryje radości i chętnie dzieli się sukcesami córki z fanami.

Źródło: instagram.com/@annalewandowska

Źródło: Republika

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Oficjalnie: Luka Modrić w AC Milanie. Legendarny pomocnik zadebiutuje w Serie A

Prezydent Chorwacji: ci ludzie są opętani Ukrainą. To ich sposób na utrzymanie władzy

Urban nowym selekcjonerem reprezentacji? PZPN ogłosi decyzję w czwartek

Palenie dla bogaczy. Unia planuje wprowadzić olbrzymią akcyzę

Nowy komunikat prokuratury w sprawie pożaru bloku w Ząbkach

Hiszpania: Baleary na krawędzi upadku. Rekordowa fala imigrantów

To ona zdecydowała o losie Putina. Zadała mężowi jedno pytanie

Nuklearne przesłanie z Islandii. USA wysyłają ostrzeżenie

Najstarszy prezydent świata (92 l.) kandyduje na ósmą kadencję

Niemieccy przewoźnicy chcą zarabiać na polskich torach - ujawnia DGP

AKTUALIZACJA

Powódź błyskawiczna: Nowy Jork i New Jersey pod wodą!

Alarmująca sytuacja niedaleko Polski: 100 tys. ha zamienia się w pustynię

Gorączka taka, że plony mogą zbierać jedynie nocą

Grecja wysłała okręty wojenne, by dać sygnał imigrantom z Afryki

Rosyjska jednostka wpłynęła bez pozwolenia do irlandzkiego portu

Najnowsze

Oficjalnie: Luka Modrić w AC Milanie. Legendarny pomocnik zadebiutuje w Serie A

Nowy komunikat prokuratury w sprawie pożaru bloku w Ząbkach

Hiszpania: Baleary na krawędzi upadku. Rekordowa fala imigrantów

To ona zdecydowała o losie Putina. Zadała mężowi jedno pytanie

Nuklearne przesłanie z Islandii. USA wysyłają ostrzeżenie

Prezydent Chorwacji: ci ludzie są opętani Ukrainą. To ich sposób na utrzymanie władzy

Urban nowym selekcjonerem reprezentacji? PZPN ogłosi decyzję w czwartek

Palenie dla bogaczy. Unia planuje wprowadzić olbrzymią akcyzę