Łatwogang znów rozbił bank! W dwa dni zebrał kolejne miliony dla chorych dzieci
Jeszcze niedawno pomagał zebrać ogromne środki dla dzieci walczących z rakiem, a teraz ponownie poruszył internet. Tym razem Łatwogang ruszył rowerem przez Polskę i w zaledwie dwa dni zgromadził miliony na leczenie chłopców chorujących na DMD.
700 kilometrów na rowerze, tysiące widzów i ogromne wsparcie internautów. Łatwogang po raz kolejny udowodnił, że potrafi zmobilizować sieć do pomagania.
Łatwogang przejechał trasę z Zakopanego do Gdańska, transmitując całą wyprawę na żywo i zbierając pieniądze na leczenie dzieci chorujących na dystrofię mięśniową Duchenne'a. Już w niedzielny poranek udało się zebrać 12 milionów złotych dla 8-letniego Maksa Tockiego na terapię genową w USA.
Influencer nie zatrzymał się jednak po osiągnięciu celu. Szybko uruchomił kolejne zbiórki dla Adasia i Wojtusia. Łącznie podczas akcji internauci wpłacili ponad 18 milionów złotych.
Po ponad 52 godzinach jazdy Piotrek dotarł do Gdańska, gdzie czekał na niego tłum fanów. Ze sceny podsumował akcję krótkimi słowami:
„Wszyscy razem to zrobiliśmy!”
Źródło: YouTube.com/@latwogang8538
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X