Przejdź do treści
00:30 Nie żyje Marcel Łoziński, wybitny reżyser filmów dokumentalnych. Miał 85 lat
22:25 Bogucki: Nawrocki będzie rozmawiał z Trumpem przede wszystkim o bezpieczeństwie
22:00 Bogucki o projekcie nowej konstytucji: prezydentowi Nawrockiemu bliżej do systemu prezydenckiego
21:43 Świat: Kreml oskarżył USA o blokowanie rosyjskiego eksportu broni do krajów Afryki, Azji i Pacyfiku
20:34 Holandia: 300 holenderskich żołnierzy i systemy Patriot pojadą do Polski w ramach misji NATO
20:31 Reuters: szefowie obrony Sojuszu kontynuowali naradę „w niewielkim gronie”
19:47 Lubelskie: oględziny miejsca upadku drona w Osinach będą kontynuowane w czwartek
18:59 „El Pais”: Europa wprowadziła realizm i spokój do pośpiechu Trumpa w sprawie Ukrainy
Wydarzenie Kluby GP New York i New Jersey w imieniu organizatorów zapraszają Polonię na: XXXV Memoriał Kazimierza Deyny – turniej polonijnych drużyn: niedziela 24 sierpnia, Garfield High School, Garfield, NJ, początek 8:00 am
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

"Taniec z Gwiazdami" wraca! Karolak oficjalnie w programie, a w kuluarach mówi się o wielkim debiucie gwiazdy „Klanu”!

Źródło: instagram.com/@tanieczgwiazdami; Silar CCA-SA 3.0 via Wikipedia Commons

Nowa edycja popularnego programu „Taniec z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami, a już za miesiąc rozpoczną się intensywne treningi uczestników. Organizatorzy powoli odsłaniają nazwiska kolejnych gwiazd, które wezmą udział w tanecznym show.

Już za miesiąc ruszają treningi do nowej edycji programu „Taniec z Gwiazdami”, a emocje sięgają zenitu! Produkcja powoli odkrywa kolejne nazwiska uczestników – i trzeba przyznać, że skład zapowiada się wyjątkowo gorąco.

Oficjalnie potwierdzono udział Tomasza Karolaka – aktora znanego z takich hitów jak „Rodzinka.pl”, „39 i pół”, „Listy do M.” czy „Kryminalni”. – „Czas na kolejne gorące nazwisko nowej edycji! Tomasz Karolak zatańczy po raz pierwszy – na oczach całej Polski!” – ogłoszono na profilu programu. Fani aktora już nie mogą się doczekać jego debiutu na parkiecie. Na parkiecie zobaczymy także Maję Bohosiewicz – aktorkę, influencerkę i bizneswoman, oraz projektantkę Ewę Mingę, która z pewnością wniesie do show sporo ekstrawagancji i charakteru.

Ale to nie wszystko! Według nieoficjalnych informacji, do tanecznego składu dołączyć ma również Barbara Bursztynowicz, czyli legendarna Elżbieta z „Klanu”. Aktorka po 27 latach rozstała się z serialem TVP i – jak donosi nasze źródło – dała się namówić przyjaciółce Grażynie Szapołowskiej na nową przygodę w blasku reflektorów. Bursztynowicz ma być ukłonem w stronę starszej widowni. Podobno zaznaczyła, że chciałaby na początku tańczyć powolne układy i występować w długich sukniach, by czuć się komfortowo na scenie.

Do składu ma także dołączyć Landberry, czyli wokalistka znana z energetycznych przebojów i charakterystycznego stylu. 

Źródło: Republika

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Nie żyje Marcel Łoziński. Wyreżyserował wiele wybitnych filmów dokumentalnych

Czternaście polskich medali na World Games w Chinach! Powitaliśmy zwycięzców [ZOBACZ GALERIĘ]

Śląsk huczy po słowach Motyki z PSL

Lech walczy o Ligę Europy. Genk kolejnym rywalem mistrza Polski

Wielkie zmiany w hokejowym związku. Chodzi o trenera kadry i prezesa

Wąsik o wybuchu drona: za czasów PiS w takich sytuacjach żądali dymisji, dzisiaj o tym zapomnieli

Żukowska popłynęła w debacie o myśliwych. „Zabójstwo dzików” i „Polki i Polacy zjedzeni przez zające” to tylko fragment ubawu internautów [WIDEO]

Tarapaty Arsenalu! Havertz kontuzjowany, co dalej?

Odnaleziono ciało strażaka ochotnika zaginionego w akcji w Kawlach

Pawełczyk-Woicka ujawnia plany blokady Ministerstwa Sprawiedliwości wobec KRS

Partyjny działacz zamiast profesora – kontrowersyjne powołanie w NAWA

Internauci ujawniają kolejne absurdy KPO. Tym razem trzy jachty!

Izrael rozpoczął nową ofensywę w Strefie Gazy. Wojsko zajmuje kolejne tereny

Błaszczak ostro punktuje Kosiniaka-Kamysza ws. rosyjskiego drona

Politico: Europa nie wierzy w sukces misji Trumpa, ale jest za zaostrzeniem sankcji

Najnowsze

Nie żyje Marcel Łoziński. Wyreżyserował wiele wybitnych filmów dokumentalnych

Wielkie zmiany w hokejowym związku. Chodzi o trenera kadry i prezesa

Wąsik o wybuchu drona: za czasów PiS w takich sytuacjach żądali dymisji, dzisiaj o tym zapomnieli

Żukowska skompromitowana w Kanale Zero

Żukowska popłynęła w debacie o myśliwych. „Zabójstwo dzików” i „Polki i Polacy zjedzeni przez zające” to tylko fragment ubawu internautów [WIDEO]

Tarapaty Arsenalu! Havertz kontuzjowany, co dalej?

Czternaście polskich medali na World Games w Chinach! Powitaliśmy zwycięzców [ZOBACZ GALERIĘ]

Śląsk huczy po słowach Motyki z PSL

Lech walczy o Ligę Europy. Genk kolejnym rywalem mistrza Polski