Iskrzy na parkiecie? Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz przyciągają uwagę fanów „Tańca z Gwiazdami”
Agnieszka Kaczorowska i Marcin Rogacewicz to nowa para „Tańca z Gwiazdami”. Plotki o ich zażyłości pojawiły się jeszcze przed startem programu, a najnowsze nagrania z treningów tylko podgrzewają atmosferę.
Agnieszka Kaczorowska to znana tancerka i aktorka, która od lat jest związana z popularnym programem rozrywkowym. Marcin Rogacewicz, aktor serialowy i teatralny, w tym roku spróbuje swoich sił na parkiecie u jej boku. Para wzbudza ogromne emocje – jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem ich udziału w „Tańcu z Gwiazdami” paparazzi przyłapali ich na wspólnych spacerach. Oboje są po rozwodach, co dodatkowo napędziło spekulacje o możliwym romansie.
Na Instagramie Kaczorowska chętnie dzieli się kulisami przygotowań do programu. W środę opublikowała nagranie z treningu, na którym zdradziła, że podczas ćwiczeń korzystają z kija nazwanego „Woody”. Na filmiku widać, jak Rogacewicz obejmuje swoją taneczną partnerkę i całuje ją w dłoń, co od razu przykuło uwagę internautów.
W czwartek tancerka pochwaliła się też gestem aktora, który na powitanie przygotował dla niej kawę i wypucował buty do tańca.
„To mnie rozczula” – napisała wzruszona Kaczorowska w relacji na Instagramie.
Rogacewicz również nie pozostaje dłużny i publikuje wspólne kadry. Aktor wrzucił zdjęcie, na którym Agnieszka skupiona analizuje nagranie z treningu, by wyłapać każdy błąd.
Chemia między nimi jest wyczuwalna, a para już teraz budzi ogromne zainteresowanie mediów i widzów. Wszystko wskazuje na to, że duet Kaczorowska–Rogacewicz będzie jedną z największych atrakcji tegorocznej edycji „Tańca z Gwiazdami”.
Źródło: instagram.com/@agakaczor
Źródło: instagram.com/@tanieczgwiazdami
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Niepokojące dane napływają z polskiej gospodarki. Kolejny miesiąc ze wzrostem bezrobocia
Pracownicy sądów, ograbieni przez rząd Tuska protestowali w Sejmie
Debata Ziemkiewicza i Lisickiego o stanie państwa i pozycji międzynarodowej Polski