Była kochanka księcia Harry’ego zatrzymana na Majorce. Poszło o… 500 euro
Catherine Ommanney znów znalazła się na językach. Tym razem nie przez dawne relacje z brytyjskim księciem, lecz przez problemy z prawem podczas pobytu w Hiszpanii.
Catherine Ommanney, znana widzom reality show „The Real Housewives of D.C.” oraz z głośnej znajomości z księciem Harrym sprzed lat, ponownie przyciągnęła uwagę mediów. Według doniesień hiszpańskiej prasy, 53-letnia celebrytka została zatrzymana na Majorce po tym, jak opuściła hotel bez opłacenia rachunku.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Santa Ponsa, gdzie Ommanney miała spędzić dziewięć dni w hotelu Playas del Rey. Należność za pobyt wyniosła około 500 euro, jednak – jak informują lokalne media – rezerwacja została dokonana kartą, na której brakowało środków.
Po interwencji służb kobieta trafiła przed sąd w Palmie. Ostatecznie została zwolniona za kaucją, a sprawa ma mieć dalszy ciąg.
Przypomnijmy, że Ommanney była łączona z księciem Harrym w 2006 roku. Ich krótka relacja zaczęła się od przypadkowego spotkania w barze.
Źródło: Republika
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X