Przejdź do treści
16:31 Egipt: Sześciu uczniów utonęło na plaży w Aleksandrii, 21 trafiło do szpitali
14:40 Co najmniej 25 osób, w tym Palestyńczycy koczujący w namiotach lub poszukujący pomocy humanitarnej, zginęło w sobotę w izraelskich atakach w Strefie Gazy
14:00 Policja z Gliwic poszukuje 5-miesięcznego chłopca oraz jego 17-letniej mamy. Od kilku dni nie ma z nimi kontaktu. Funkcjonariusze apelują o wszelkie informacje w tej sprawie
13:17 Zachodniopomorskie: Woda w kąpieliskach w Stepnicy nad Zalewem Szczecińskim i w Szczecinie na kanale Odyńca oraz w Bornem Sulinowo nad jeziorem Pile i w Mirosławcu nad jeziorem Kosiakowo jest niezdatna do kąpieli. W tych miejscach zakwitły sinice
12:55 Koncern Intel zgodził się sprzedać rządowi USA pakiet 10 proc. swych akcji, wart 8,9 mld dol. – poinformował prezydent USA Donald Trump. To jedna z największych interwencji rządowych w firmę amerykańską od czasu wsparcia przemysłu motoryzacyjnego
Wydarzenie Kluby GP New York i New Jersey w imieniu organizatorów zapraszają Polonię na: XXXV Memoriał Kazimierza Deyny – turniej polonijnych drużyn: niedziela 24 sierpnia, Garfield High School, Garfield, NJ, początek 8:00 am
Wydarzenia 90. rocznica urodzin ks. Czesława Banaszkiewicza. Msza święta odbędzie się w najbliższą niedzielę (24.08) o godz. 10:00 w Sanktuarium Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Częstochowa zaprasza do składania podpisów pod wnioskiem o referendum ws. nielegalnej migracji przez cały sierpień od 12-tej do 17-tej pod Jasną Górą przy wjeździe na parking od ul.Klasztornej
Wydarzenie W czwartek 28 sierpnia 2025r. o godzinie 16:00, w auli Wyższej Szkoły Ekonomicznej, przy ul. Zwycięstwa 14 w Białymstoku odbędzie się spotkanie z Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
Wydarzenia Klub "Gazety Polskiej" w Sydney zaprasza na manifestację wspierającą żądania Polski o należne reparacje za straty II Wojny Światowej, przed Konsulatem Niemiec, 29 sierpnia (piątek), g. 1-3 pm., 100 William Street, Woolloomooloo, Sydney
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Bytomiu zaprasza 8 września na spotkanie z Jakubem Maciejewskim, Anną Zyzek oraz Pawłem Piekarczykiem. Restauracja "W Starym Kinie", ul. Alojzjanów 27. Początek godz. 18:00.
Wydarzenie Klub "GP" w Aleksandrowie Łódzkim zaprasza 9 września na spotkanie z Piotrem Nisztorem. Hotel i Restauracja Pelikan, ul. Wierzbińska 58 Aleksandrów Łódzki. Godz. 18.00
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Ben Affleck przerywa milczenie. Nie tylko o Jennifer Lopez

Źródło: Jannifer Garner

Ben Affleck postanowił przerwać milczenie na temat swojego niedawnego rozwodu z Jennifer Lopez, który został sfinalizowany w styczniu 2025 roku, zaledwie dwa lata po ślubie. W wywiadzie dla magazynu GQ, aktor zdementował spekulacje na temat burzliwych przyczyn rozstania, podkreślając, że prawda jest znacznie bardziej prozaiczna.

Affleck odniósł się do sugestii, jakoby różne podejścia do sławy były powodem rozpadu jego małżeństwa z JLo, które pojawiły się po premierze dokumentu "The Greatest Love Story Never Told". Aktor podkreślił jednak, że "nie było to przyczyną jakiegoś poważnego pęknięcia".

Częściowo chodziło o to, jeśli mam w to wchodzić. Uważam, że wiele osób radzi sobie z celebryctwem sprawniej i z większą wprawą niż ja, Jennifer jest jedną z nich - przyznał Affleck.

Aktor wyjaśnił, że jego temperament jest bardziej powściągliwy i prywatny niż temperament Lopez. 

Jak to się zdarza w związkach, nie zawsze masz takie samo podejście do tych spraw.

Affleck podkreślił, że darzy Lopez szacunkiem i wspiera ją. 

Kocham i wspieram tę osobę. Wierzę w nią. Jest świetna. Chcę, żeby ludzie to widzieli - powiedział.

Odnosząc się do swojej wypowiedzi z dokumentu, w której porównał małżeństwo do bycia kapitanem statku, zauważył: 

Trzeba wziąć odpowiedzialność za to, co się wiedziało, wchodząc w każdy związek. I myślę, że ważne jest, aby powiedzieć, że nie było to przyczyną jakiegoś poważnego pęknięcia. To nie jest tak, że możesz obejrzeć ten dokument i powiedzieć, o, teraz rozumiem problemy, które mieli.

Affleck zaznaczył, że nie było żadnego przełomowego momentu, który doprowadził do końca jego małżeństwa z Lopez. 

Nie mam nic poza szacunkiem [dla Lopez]. Myślę, że jest tendencja do patrzenia na rozstania i chęci zidentyfikowania przyczyn. Ale, szczerze mówiąc, tak jak powiedziałem, prawda jest o wiele bardziej zwyczajna, niż prawdopodobnie ludzie by uwierzyli lub byłaby dla nich interesująca - wyznał.

Aktor podkreślił, że w jego rozwodzie z Lopez "nie było żadnego skandalu, opery mydlanej, intrygi". 

Prawda jest taka, że kiedy z kimś rozmawiasz o tym co się stało, to jest to to, co się stało. To po prostu historia o ludziach, którzy próbują zrozumieć swoje życie i relacje w sposób, w jaki wszyscy normalnie to robimy - tłumaczył Affleck.

W wywiadzie aktor nie pominął również swojej byłej żony, Jennifer Garner, którą określił jako "wspaniałą i świetną" współrodzicielkę.

Mam naprawdę szczęście, że mam naprawdę dobrą współrodzicielkę i partnerkę w Jennifer Garner, mamie dzieci, która jest wspaniała i świetna, i dobrze nam się razem pracuje - powiedział Affleck.

Źródło: Republika

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. 

Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube

Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Kraj ogarnięty pożarami. Zginęła kolejna osoba

Prezydent Nawrocki uda się do USA. O wizycie wiadomo coraz więcej! [SZCZEGÓŁY]

Od Afryki po Azję rośnie liczba ataków na chrześcijan

Polki zwyciężyły 3:1 w debiucie na mistrzostwach świata!

10. edycja ogólnopolskiej kampanii BohaterON

Prezydent Karol Nawrocki zablokował wpychanie do Polski niemieckiego szrotu

Pierwsza żona żegna Stanisława Soykę. Ich historia miłosna nie była usłana różami

Instalacja szpiegowska w obwodzie królewieckim

SPRAWDŹ TO!

W ekipie Tuska coraz gorzej! "Rząd jest w zawieszeniu" - twierdzi koalicjant

Borowiak: Donald Tusk wyraził zgodę w 2011 roku w rozporządzeniu na wykorzystanie materiałów w filmach dokumentalnych

Poznań: złe informacje dla pacjentów onkologicznych. Szpital zawiesił wykonywanie nowatorskich zabiegów

Bajki Tuska. Stanowski atakuje TVP. Kompromitacja Żukowskiej. Odlot Wałęsy i Szczerby

Super wiadomość: złoty medal Puławskiej w K1 500 m !

Awantura wokół Edyty Pazury. Reżyser nazwał ją „antysemitką”, Cezary ostro odpowiedział

Ustawa wiatrakowa napisana pod Trzaskowskiego?

Najnowsze

Kraj ogarnięty pożarami. Zginęła kolejna osoba

10. edycja ogólnopolskiej kampanii BohaterON

Prezydent Karol Nawrocki zablokował wpychanie do Polski niemieckiego szrotu

Pierwsza żona żegna Stanisława Soykę. Ich historia miłosna nie była usłana różami

Instalacja szpiegowska w obwodzie królewieckim

Nawrocki Trump

Prezydent Nawrocki uda się do USA. O wizycie wiadomo coraz więcej! [SZCZEGÓŁY]

Od Afryki po Azję rośnie liczba ataków na chrześcijan

Polki zwyciężyły 3:1 w debiucie na mistrzostwach świata!