Robert Lewandowski znowu kontuzjowany. Wściekły opuścił trening
Robert Lewandowski jest zdecydowanym liderem klasyfikacji strzelców Bundesligi. Jednak ostatni trening zakończył wcześniej niż było to planowane.
Piłkarz po 40 minutach treningu zdenerwowany udał się do szatni. Towarzyszyli mu lekarze. Na razie nie wiadomo co mu dolega.
Robert Lewandowski przedwcześnie zakończył dzisiejszy trening Bayernu Monachium. Na razie nie wiadomo, co dokładnie mu dolega.
Niedawno piłkarz leczył kontuzję kolana. Podczas meczu Polski z Andorą, w eliminacjach do Mistrzostw Świata, naciągnął więzadła poboczne. Do gry wrócił po prawie czterech tygodniach przerwy.
Według doniesień wynika, że Paulo Sousa już w poniedziałek może ogłosić ostateczną kadrę na Mistrzostwa Świata. Kontuzja Lewandowskiego byłby fatalną wiadomością.
Robert Lewandowski had to stop today's training session due to a problem. The extent of the injury is still unknown [Bild] pic.twitter.com/4Fhb3TqRMM
— Bayern & Germany (@iMiaSanMia) May 13, 2021
Najnowsze
ZIO: Polacy maszerowali w czterech miastach. Flagę nieśli Czerwonka i Stoch
Gajadur broni zawieszonego szefa SOP-u. Nawiązuje do sprawy skradzionego auta Tuska
Politycy w Republice komentują polowanie władzy na Zbigniewa Ziobrę