„Republika po południu”. Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
Tematem dzisiejszego programu było obostrzenia związane z pandemią Covid-19.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA