„Republika po południu”. Obostrzenia przedłużone do 18 kwietnia
Tematem dzisiejszego programu było obostrzenia związane z pandemią Covid-19.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Rekordowe upały we Francji. Szpitale pod presją, w Paryżu doszło do tragedii
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy