Republika: „W Punkt” o godz.21:00
Zapraszamy na wieczorną rozmowę podsumowującą dzisiejsze wydarzenia polityczne. W drugiej części programu „W Punkt” gościem Katarzyny Gójskiej będzie Michał Dworczyk (Prawo i Sprawiedliwość). Polecamy!
Źródło: Republika
Komentarze
Najnowsze
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny