Reprezentacja Polski z Radwańską na czele. Wielki powrót Polki
Do reprezentacji Polski, po sześcioletniej przerwie, wraca Urszula Radwańska. Młodsza siostra Agnieszki zagra z Orzełkiem na piersi.
Siostra Agnieszki zmagała się z problemami zdrowotnymi. Jednak Urszula Radwańska kontuzje ma już za sobą. Tenisistka wraca i powoli zaczyna odbudowywać swoją pozycję.
Kobieca reprezentacja Polski, w piątek i w sobotę, zagra w Bytomiu z Brazylią mecz play-off w rozgrywkach Billie Jean King Cup.
W naszym zespole zabraknie Igi Świątek (nr 16) i Magdy Linette (nr 51).
Wyświetl ten post na Instagramie.Post udostępniony przez Urszula Radwanska (@ularadwanska_official)
instagram/ularadwanska_official
Komentarze
Najnowsze
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”
Tuskowej minister nie pasuje tempo przyznawania medali dla seniorów. Jest odpowiedź
Jest propozycja dwóch lokalizacji stałej bazy wojskowej USA w Polsce. Co z jej kosztem?