„Reasumując. Jakubiak Kowalski”. Nowy program na VOD Gazeta Polska [wideo]

Jan Przemyłski 19-01-2023, 17:16
Bartosz Kalich, SWS Media

Już dziś o godz. 18.00 odbędzie się premiera nowego programu publicystycznego zatytułowanego „Reasumując. Jakubiak Kowalski”, którego prowadzącymi są były poseł Marek Jakubiak i znany działacz społeczno-polityczny Marian Kowalski. Program można oglądać na platformie vod.gazetapolska.pl, kanale „Gazeta Polska VD” w serwisie YouTube oraz na portalu Niezależna.pl w sekcji [wideo]. Nowe odcinki emitowane będą w każdy czwartek o stałej porze – godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

Newsy z kuluarów polityki, stanowcze opinie, a także niewygodne dla mainstreamowych mediów zagadnienia i przemilczane przez nich tematy – to i wiele więcej czeka na Państwa w najnowszym programie zatytułowanym „Reasumując. Jakubiak i Kowalski”, którego gospodarzami są doskonale znani polskiej opinii publicznej Marek Jakubiak oraz Marian Kowalski. Prowadzący raz w tygodniu spotkają się z widzami, aby w swoim stylu podyskutować o bieżącej sytuacji politycznej w Polsce i na świecie oraz o innych sprawach ważnych dla naszego społeczeństwa.

– Polityka to teatr. Nie wszyscy są do niego zaproszeni. My jesteśmy od tego, aby go objaśnić – mówi Marek Jakubiak.

– Ponad trzydzieści lat aktywnie uczestniczę w życiu społecznym. Takie doświadczenie pozwala trafnie oceniać zagrywki polityków – zapewnia Marian Kowalski, zaznaczając jednocześnie, że dla niego „nie ma tematów tabu w polskiej polityce”.

Serdecznie zapraszamy do oglądania premierowego odcinka „Reasumując. Jakubiak Kowalski” już dzisiaj o godz. 18 na platformie vod.gazetapolska.pl, kanale „Gazeta Polska VD” w serwisie YouTube oraz na portalu Niezależna.pl w sekcji WIDEO.

Kolejne odcinki emitowane będą w każdy czwartek o stałej porze – godz. 18.

Źródło: SWS Media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy