Ranni ulokowani w... kostnicach. Na taki pomysł mogli wpaść tylko Rosjanie!
Z powodu braku miejsc w szpitalach na okupowanym terytorium obwodu ługańskiego Rosjanie umieścili rannych w... kostnicach. Taką informację przekazał lojalny wobec Kijowa gubernator tego regionu na wschodzie Ukrainy Artem Łysohor.
W szpitalach na okupowanym terytorium obwodu ługańskiego Rosjanie nie nadążają zwalniać miejsc - wszystkie są stale zajęte - napisał Łysohor w komunikatorze Telegram.
Jak dodał, dlatego na przykład w Ałczewsku ranni zostali rozmieszczeni w kostnicy. Gubernator przekazał, że ranni byli tam przywiezieni razem z żołnierzami zabitymi pod miastem Kreminna.
portal tvrepublika.pl, PAP
Komentarze
Najnowsze
"Nagle źle się poczuł i stracił przytomność". Nie żyje 50-letni Polak, który zasłabł podczas pracy na plantacji
Bójka w gruzińskim parlamencie. W ruch poszły pięści
Angelina Jolie nie umawia się z nikim od czasu rozwodu z Bradem Pittem