Ranna funkcjonariuszka SG trafiła na SOR

Funkcjonariuszka Straży Granicznej została ranna podczas dzisiejszego ataku na przejście graniczne w Kuźnicy – poinformowała SG na Twitterze. Jak podała Straż, funkcjonariuszka, którą uderzył kamień, została przewieziona na SOR.
„Funkcjonariuszka Straży Granicznej z Placówki z Kuźnicy została poszkodowana podczas dzisiejszego ataku cudzoziemców na polską granicę. Jeden z kamieni ją uderzył, funkcjonariuszka została przewieziona na SOR, będzie jej udzielona pomoc medyczna” - napisała SG na Twitterze.
????Funkcjonariuszka Straży Granicznej z Placówki z Kuźnicy została poszkodowana podczas dzisiejszego ataku cudzoziemców na polską granicę. Jeden z kamieni ją uderzył, funkcjonariuszka została przewieziona na SOR, będzie jej udzielona pomoc medyczna.#zgranicy #Bruzgi
— Straż Graniczna (@Straz_Graniczna) November 16, 2021
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Przed kim tak się bronią mieszkańcy Miasteczka Wilanów? W końcu popieracie politykę migracyjną Tuska

Afgańczycy dostali zadośćuczynienie za zatrzymanie. Jaki: Tusk traktuje polskie służby jak taksówki

Odbiorą immunitet Obajtkowi? Europoseł odpowiada: „Takimi zarzutami tylko się ośmieszacie”
