Puchar Polski dla Rakowa Częstochowa! Niesamowity zwrot akcji w finale
Po pełnym zwrotów akcji spotkaniu podopieczni Marka Papszuna wygrali z Arką Gdynia 2:1 (0:0). Gole dla zwycięzców zdobyli Ivi Lopez i David Tijanić.
Przedstawiciele Arki Gdynia zdominowali Raków Częstochowę. W dalszej fazie pierwszej połowy stworzyli sobie kilka szans. Do przerwy żadnej z nich nie zdołali jednak zamienić w gola. Oierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.
Po przerwie na boisku pojawili się Marcus da Silva po stronie Arki oraz Marko Poletanović w ekipie Rakowa. Przedstawiciele Ekstraklasy nie wykorzystali kilku szans na zmianę wyniku, które w późniejszych minutach zemściły się na nich.
M. Żebrowski!!! Gol dla Arki Gdynia!????⚽#RCZARK #PucharPolski pic.twitter.com/QG86cnjuMQ
— Andrzej (@andrzejek101) May 2, 2021
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Prawica z wyraźną przewagą. Najnowszy sondaż pokazuje zmianę układu sił na polskiej scenie politycznej
Fundacja Myśli Demokratycznej zrywa współpracę z Rudzińskim po ujawnieniu przez WP afery hejterskiej
Żaryn chwali ABW ws. Suchanow: dobra decyzja. Inaczej mielibyśmy do czynienia z zagrożeniem dla państwa
Najnowsze
Śliwka alarmuje: 400 mln zł z budżetu MSZ ma trafić na Ukrainę, a nie do polskiej dyplomacji
TSUE przesuwa granice. Ordo Iuris alarmuje o ingerencji w suwerenność państw
Prawica z wyraźną przewagą. Najnowszy sondaż pokazuje zmianę układu sił na polskiej scenie politycznej