Przyjaciółka Markle o jej myślach samobójczych: Rodzina i personel Pałacu zdawali sobie sprawę z jej cierpień

Artykuł
Przyjaciółka Markle zaznaczyła, że personel Pałacu zdawał sobie sprawę z jej cierpień.
Fot. PAP/EPA/ANDY RAIN

Janina Gavankar bliska przyjaciółka Meghan Markle podczas występu w brytyjskim ,,This Morning" wyjawiła, że o myślach samobójczych wiedziało większe otoczenie Markle.

Jedną z najbardziej szokujących informacji, jaką podała Markle jest to, że miała myśli samobójcze. To wszystko przed wycofaniem się z rodziny królewskiej.

- Wiem, że rodzina i personel Pałacu doskonale zdawali sobie sprawę z rozmiaru jej cierpień i chociaż ich wspomnienia mogą się różnić, to nasze nie, ponieważ przeżywaliśmy to razem - powiedziała przyjaciółka Markle.

Gavankar zdradziła też, że już wcześniej wiedziała o jej problemach. Co więcej z jej wypowiedzi wynika, że wiedziało o nich więcej osób z otoczenia rodziny królewskiej. Amerykańska aktorka w ,,This Morning" wyjawiła, że nie interweniowała, ponieważ powiedziano jej, że ,,instytucja ją chroni". Dodała, że istnieją SMS-y, i e-maile, pogrążające rodzinę księcia Harry’ego oraz administrację Pałacu Buckingham.

Przyjaciółka Meghan podczas wywiadu zaznaczyła, że Meghan wprowadziła wszystkich do nowej ery, w której można mówić prawdę.

- Miło jest wiedzieć, że czują się wolni - poinformowała Gavankar.

 

 

Źródło: foxnews

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy