Przyciągnij pieniądze! Włóż ten drobiazg do portfela Boże Ciało - gałązka brzozy, antidotum na trudne czasy!

Portal TV Republika 08-06-2023, 16:00
Artykuł
Canva.com

Wielu z nas zastanawia się, jak przyciągnąć pieniądze do swojego życia. Idealną okazją ku temu jest Boże Ciało. Warto wówczas wykorzystać jeden z symboli tego święta. W Boże Ciało włóż ten drobiazg do portfela, a Fortuna będzie ci sprzyjać.

Nadchodzi Boże Ciało. Jest to święto niezwykle popularne w naszym kraju. Tego dnia we wszystkich miastach w Polsce odbywają się wielobarwne procesje, podczas których nieodłącznym elementem są ołtarze udekorowane gałązkami brzozy. Okazuje się, że warto je wykorzystać. Jeżeli chcesz wiedzieć, jak przyciągnąć pieniądze, koniecznie w Boże Ciało włóż ten drobiazg do portfela. 

Ostatnio pisałyśmy, że jeżeli chcesz ochronić swój dom przed nieszczęściem, koniecznie zrób tę 1 rzecz w Boże Ciało. Wykorzystuje się do tego pewien symbol, który może też zesłać na nas fortunę. Chodzi o gałązki brzozy, które ozdabiają ołtarze ustawione przy trasie procesji w Boże Ciało. To właśnie one chronią nas przed złymi mocami przez cały rok, jeżeli tylko przyniesiemy je do domu. Warto wówczas zrobić coś jeszcze, co zapewni nam małą fortunę. Gałązka brzozy z ołtarza - listek na pieniądze

Okazuje się, że wystarczy zerwać jeden listek brzozy z gałązki z ołtarza i schować ją do portfela. Będzie to magiczny amulet, który przyciągnie do nas pieniądze. Sprawi też, że nie będą one uciekać z naszej portmonetki oraz z konta.

Ten przesąd działa dokładnie tak samo jak łuska karpia lub liść laurowy w portfelu. Warto zatem pamiętać o włożeniu go do portmonetki. Jest jednak pewien haczyk. Nie możesz o tym zapomnieć w Boże Ciało. To właśnie tylko tego dnia listek brzozy ma wyjątkowe moce, którymi będzie oddziaływał na nas przez cały rok.

 

Źródło: Kobieta.pl, Twitter

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy