Przeżyjmy to jeszcze raz! Koncert Pawła Piekarczyka "Ku pokrzepieniu serc"
Na antenie TV Republika 30 grudnia odbył się piękny koncert z piosenkami o miłości. Jeśli komuś się nie udało być z nami, to nic straconego! Koncert można obejrzeć ponownie u nas na kanale youtube.
W repertuarze znalazły się piosenki romantyczne, o uczuciu kobiety do mężczyzny i mężczyzny do kobiety. Były to piosenki liryczne i słaniające do przemyśleń.
Sponsorem tego wydarzenia była Energa Grupa Orlen.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
160 koncertów w 3 miesiące. Skolim rusza w najbardziej intensywną trasę lata
Szef BBN przestawia plany wizyty w USA. Wraca kwestia Nuclear Sharing
"Pogonimy razem tę bandę aferzystów". Ważny apel Cieszyńskiego do sygnalistów