Przerażający wypadek w Łomży. Ciągnął człowieka ciągnikiem przez kilka skrzyżowań

Artykuł
Fot. mylomza.pl

W rejonie ronda Kościuszki w Łomży doszło do potrącenia człowieka. Z ustaleń policji wynika, że pieszy mężczyzna nieszczęśliwie dostał się pod ciągnik siodłowy. Nieświadomy niczego kierowca (obywatel Turcji) przeciągnął go aż pod szkołę muzyczną przy Al. Legionów.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 1 grudnia. O sytuacji poinformował służby świadek zdarzenia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do potrącenia mężczyzny przez ciągnik siodłowy. Pojazd wraz z pieszym przejechał przez kilka ulic naszego miasta. Niestety mężczyzna zmarł w wyniku tego wypadku - przekazuje podkom. Justyna Jankowska, z KMP w Łomży.

Według świadków, kierowca miał ciągnąć człowieka od przejścia przy II Liceum Ogólnokształcącym, przez kilka skrzyżowań, aż do przejścia dla pieszych na wysokości Szkoły Muzycznej. Wtedy to mężczyzna wypadł spod auta, a kierowca pojechał dalej w stronę Zambrowa.

- Kierowca białego ciągnika siodłowego został zatrzymany na terenie KPP Zambrów. Wyjaśniamy zakres odpowiedzialności prawnej tego kierowcy, czyli nie mamy pewności czy to on brał udział w opisywanym zdarzeniu - mówi Jankowska.

Poszkodowany zmarł w szpitalu w skutek odniesionych obrażeń. Zatrzymany to obywatel Turcji, nie przyznaje się do winy.

Źródło: polskatimes.pl

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy