Prognoza pogody. Im bliżej weekendu tym więcej słońca
Na wtorek dla niektórych regionów kraju synoptycy zapowiadają przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 27 st. C na Śląsku. Wiatr powieje słabo i umiarkowanie, z kierunku północno-zachodniego i zachodniego.
W środę w północnej części kraju będzie słonecznie. Mieszkańców pozostałych regionów czeka zmienne zachmurzenie, a w Małopolsce i na Podkarpaciu pojawią się również przelotne opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 21 st. C na Warmii do 27 st. C na Nizinie Szczecińskiej.
Czwartek zapowiada się słonecznie w całym kraju. Temperatura maksymalna sięgnie 25 st. C. Powieje słaby i umiarkowany, południowo-wschodni wiatr.
Piątek również na terenie całej Polski będzie słoneczny. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 28 st. C
Najnowsze
Eksperci: wzrost zakażeń HIV idzie w parze z rosnąca migracją [SONDA]
Para Prezydencka: osoby z niepełnosprawnościami napotykają bariery, które dawno nie powinny istnieć
Onet i Newsweek zwalniają na potęgę. "Odpowiedzialnie, z szacunkiem i w dialogu"