Prognoza pogody. Czekają nas deszczowe dni
Przed nami ciepła i deszczowa noc. Padać nie powinno jedynie w okolicach Lublina i Zielonej Góry. Temperatura do 20 stopni w Warszawie.
W poniedziałek czekają nas burze w Gdańsku i Szczecinie. Na południu kraju możliwe deszcze. Temperatura wyniesie do 32 stopni w Katowicach i Warszawie. Najchłodniej będzie w Gdańsku. Tam termometry wskażą 25 stopni.
We wtorek burze pojawią się na północy i wschodzie kraju. Temperatura maksymalnie wyniesie 30 stopni - tyle wskażą termometry w Warszawie.
W środę będzie deszczowo. Burze mogą pojawić się na północnym-zachodzie. Temperatura od 23 stopni na Pomorzu do 29 na Podkarpaciu.
W czwartek czeka nas sporo przejaśnień w północnej i zachodniej części kraju. Temperatura od 27 do 29 stopni.
Najnowsze
Bił, groził, zmuszał do prostytucji. Bułgarowi grozi do 25 lat więzienia
Pogoda pozwoli odetchnąć. Burze ustępują, będzie ciepło i słonecznie
Sójka: pacjenci bez informacji, gdzie najszybciej dostaną się do specjalisty