„Prognoza pogody” 29-11-2021
W najbliższych dniach możemy się spodziewać opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatury w większości kraju będą utrzymywać się na plusie.
Nadchodząca noc będzie chłodna, szczególnie w Łodzi, gdzie słupki rtęci spadną do -3 stopni. W większej części kraju pojawią się opady deszczu ze śniegiem.
We wtorek Temperatura wyniesie od -1 stopnia w Olsztynie, 5 stopni w Szczecinie i Kaliszu. Prawie w całym kraju pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Jedynie na północnym-wschodzie będzie padał sam śnieg.
W środę nieznacznie się ociepli. Termometry wskażą od 3 stopni na północnym-wschodzie, do 7 stopni na zachodzie. W całym kraju należy się spodziewać opadów deszczu i deszczu ze śniegiem.
W czwartek temperatura wyniesie od 1 stopnia na Warmii i Mazurach, do 7 na Dolnym Śląsku. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem w całym kraju.
W piątek będzie nieco chłodniej, od -1 stopnia na północnym-wschodzie, do 4 na południowym-zachodzie. Na północy pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem.
Najnowsze
Młodzi Polacy startują w dorosłe życie z gigantycznymi długami!
Prezydent Portugalii podpisał ustawę zakazującą używania burki i nikabu w miejscach publicznych
Kolejny Ukrainiec aresztowany za sabotaż na Nord Stream
Stowarzyszenie prawnicze reaguje na atak Tuska przeciwko mec. Lewandowskiemu. "Narusza podstawowe standardy państwa prawa"
Podejrzany o udział w wysadzeniu Nord Stream 2 zatrzymany w Chorwacji. Gmyz o żądaniach Niemiec: "Obawiam się, że Chorwaci będą bardziej ulegli"
„Kawał bydlaka”. Kraskowski ostro o prokuratorze i nowym podejrzanym