Prognoza pogody 25-29 stycznia

Canva

Najbliższe dni przyniosą ocieplenie. W całym kraju będzie jednak pochmurno, nie zabraknie również opadów śniegu, deszczu ze śniegiem lub deszczu.

Nadchodząca noc będzie mroźna na południu kraju. Na Podkarpaciu i w Małopolsce temperatura spadnie do -10 stopni. Najcieplej będzie na Pomorzu. W Koszalinie termometry wskażą minimalnie 4 stopnie powyżej zera. Na wschodzie oraz południu kraju będzie padał śnieg. Natomiast na Pobrzeżu Koszalińskim pojawią się opady deszczu.

W środę opadów śniegu możemy się spodziewać na wschodzie oraz południu kraju. Na zachodzie i północnym-zachodzie będzie padał deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie od zera stopni w Rzeszowie i Lublinie do 6 w Szczecinie.

W czwartek opady deszczu pojawią soię na zachodzie kraju. W centrum i na wschodzie będzie padał deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą od -1 stopnia na północnym-wschodzie do 7 na północnym-zachodzie.

W piątek deszcz ze śniegiem będzie padał niemal w całym kraju, z wyjątkiem północnego zachodu, gdzie spodziewamy się opadów deszczu. Temperatura wyniesie od 1 stopnia na południowym-wschodzie do 6 na Pobrzeżu Szczecińskim.

W sobotę opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem należy się spodziewać w całym kraju. Temperatura wyniesie od zera stopni na północnym-wschodzie i południowym-zachodzie do 5 stopni na północnym-zachodzie.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy