Prognoza pogody 20-24 stycznia

Canva

W najbliższych dniach będą nam towarzyszyć silne i porywiste wiatry. W wielu rejonach kraju należy się również spodziewać opadów śniegu lub deszczu ze śniegiem.

Nadchodząca noc przyniesie opady śniegu na południu, w Łodzi oraz na północnym-wschodzie. W Gdańsku natomiast będzie padał deszcz. W całym kraju należy się spodziewać silnego, porywistego wiatru, szczególnie zaś na Pomorzu. Termometry wskażą od -4 stopni na południu do zera w Koszalinie i Gdańsku.

W piątek opady śniegu wystąpią na wschodzie i południu kraju. Na Pomorzu i zachodzie będzie padał deszcz ze śniegiem. Temperatura wyniesie od -2 stopni na południu do 2 stopni w Szczecinie.

W sobotę opadów śniegu możemy się spodziewać na wschodzie i południu. Na północy pojawią się opady deszczu ze śniegiem. Termometry pokażą od -2 stopni na południowym-wschodzie do 2 na północnym-zachodzie.

W niedzielę opady śniegu pojawią się w przeważającej części kraju, z wyjątkiem północnego zachodu, gdzie się rozpogodzi. Na termometrach od -3 stopni na północnym-wschodzie do 1 stopnia powyżej zera na północnym-zachodzie.

W poniedziałek opady śniegu wystąpią na wschodzie kraju. Pogodnie za to będzie na zachodzie. Temperatura wyniesie od -4 stopni na północnym-wschodzie do 1 stopnia powyżej zera na północnym-zachodzie.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy