Prognoza pogody 18-21 stycznia

Canva

W nadchodzących dniach będzie raczej chłodno. Temperatury będą oscylowały wokół zera stopni. Nie zabraknie opadów śniegu i deszczu ze śniegiem. Możemy się jednak spodziewać również sporej dawki słońca.

Nadchodząca noc będzie pogodna. Większe zachmurzenie pojawi się na zachodzie. Termometry wskażą od -3 stopni w Krakowie do 2 stopni powyżej zera w Koszalinie.

W środę będzie raczej pogodnie, szczególnie dużo słońca będzie na południu kraju. Temperatura wyniesie od 1 stopnia w Łodzi do 6 stopni w Gdańsku.

W czwartek wyraźnie się ochłodzi. Termometry maksymalnie wskażą 3 stopnie na Dolnym Śląsku. W całym kraju należy się spodziewać opadów deszczu ze śniegiem lub śniegu.

W piątek śnieg będzie padał na południu i na wschodzie kraju. Temperatura wyniesie od -2 stopni na Podkarpaciu do 1 stopnia powyżej zera na Pomorzu.

W sobotę dużo słońca pojawi się na zachodzie kraju. W centrum i na wschodzie będzie za to padał śnieg. Termometry wskażą od -2 stopni na wschodzie kraju do 1 stopnia powyżej zera na północnym-zachodzie.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy