Prognoza pogody 14-18 stycznia

Canva

Nadchodzące dni będą stosunkowo ciepłe, jak na tę porę roku. Nie zabraknie jednak opadów deszczu i deszczu ze śniegiem. Możemy się jednak spodziewać licznych rozpogodzeń.

Najbliższa noc będzie pogodna w przeważającej części kraju. Większe zachmurzenie pojawi się na południu, a w Krakowie spodziewamy się opadów deszczu. Na południu, południowym-wschodzie, a także na zachodzie pojawią się przymrozki do -1 stopnia. Najcieplej, bo 2 stopnie powyżej zera, będzie w Koszalinie.

W sobotę pogodnie będzie głównie w centrum i na południowym-wschodzie. Większego zachmurzenia należy się spodziewać na północy i południu. Temperatura wyniesie od 1 stopnia w Katowicach i Łodzi, do 4 w Koszalinie.

W niedzielę opady deszczu i śniegu wystąpią na północy. Termometry wskażą od 1 stopnia na wschodzie do 4 na zachodzie.

W poniedziałek opady deszczu ze śniegiem pojawią się w całym kraju. Temperatura od 2 stopni na północnym-wschodzie, do 5 na południowym-zachodzie.

We wtorek natomiast będzie słonecznie w przeważającej części kraju. Zachmurzenie i opady śniegu pojawią się na południowym-wschodzie. Temperatura wyniesie od zera stopni na wschodzie do 3 na północnym-zachodzie.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy