Prognoza pogody 04-12-2021

Fot. Pixabay/Visor69

Najbliższe dni przyniosą dalsze ochłodzenie. W niektórych rejonach kraju temperatura spadnie poniżej zera. Wciąż będą się utrzymywały opady deszczu ze śniegiem lub śniegu, choć bliżej środka przyszłego tygodnia zaczną ustępować.

Najbliższa noc przyniesie opady deszczu ze śniegiem lub śniegu w całym kraju. Termometry wskażą od -2 stopni w Olsztynie, do 3 na Ziemi Lubuskiej i Dolnym Śląsku. W centrum i na wschodzie temperatura będzie oscylowała blisko 0 stopni.

W niedzielę opady deszczu ze śniegiem bądź śniegu pojawią się w większej części kraju. Jedynie na Dolnym Śląsku nie powinno padać, a niebo się przejaśni. Tam też będzie najcieplej – termometry we Wrocławiu wskażą 6 stopni powyżej zera. Najchłodniej będzie w Olsztynie. Tam termometry wskażą 0 stopni.

W poniedziałek opady deszczu ze śniegiem lub śniegu pojawią się w całym kraju. Temperatura wyniesie od -1 stopnia na północnym-wschodzie, do 2 stopni na południowym-zachodzie.

We wtorek przejaśnienia pojawią się na południowym zachodzie. W pozostałej części kraju należy spodziewać się opadów deszczu ze śniegiem lub śniegu. Na termometrach od -2 stopni na północnym-wschodzie, do 2 stopni na Dolnym Śląsku.

W środę opady deszczu ze śniegiem utrzymają się już tylko na Pomorzu. W pozostałej części kraju dużo przejaśnień, a na północnym-wschodzie możemy się spodziewać bezchmurnego nieba. Temperatura wyniesie od -3 stopni na Warmii i Mazurach oraz Podlasiu, do 3 stopni powyżej zera na południowym-zachodzie.

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy