Prezydent dla Gazety Polskiej: Nuclear Sharing w naszym zasięgu „Dzisiaj”
Polska czyni starania do przystąpienia do programu "Nuclear Sharing". To koncepcja polityczna Sojuszu Północnoatlantyckiego, zakładająca udostępnianie głowic jądrowych państwom zrzeszonym w NATO, a które jej nie posiadają. Obecnie jedynie tylko trzech członków NATO posiada broń nuklearną, są to Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, oraz Francja. Z natowskiego programu Nuclear Sharing korzystają Włochy, Turcja, Niemcy, Belgia i Holandia. Nie jest wykluczone, że w gronie tych państw znajdzie się też nasz kraj. Więcej o tym w głównym wydaniu informacji.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę
Ziemkiewicz bez hamulców o aferze w szpitalu: „Mamy do czynienia z mafijnym państwem!”