Prezydent RP podziękował funkcjonariuszom. 31. rocznica powołania SG [wideo]
Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą złożyli wizytę w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, w którym zorganizowano obchody 31. rocznicy powstania formacji. Prezydent wręczył Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski Komendantowi Głównemu Straży Granicznej gen. dywizji SG Tomaszowi Pradze. Następnie odbyła się promocja 155 funkcjonariuszy ze wszystkich jednostek organizacyjnych SG na pierwszy stopień oficerski – podporucznika.
PAP/Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!