Prezydent RP podziękował funkcjonariuszom. 31. rocznica powołania SG [wideo]
Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą złożyli wizytę w Centralnym Ośrodku Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, w którym zorganizowano obchody 31. rocznicy powstania formacji. Prezydent wręczył Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski Komendantowi Głównemu Straży Granicznej gen. dywizji SG Tomaszowi Pradze. Następnie odbyła się promocja 155 funkcjonariuszy ze wszystkich jednostek organizacyjnych SG na pierwszy stopień oficerski – podporucznika.
PAP/Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Czarzasty odcina się od Tuska? Lewica chce radykalnych zmian w służbie zdrowia
Niemcy blokują polską gęś. Spór o prestiżowy unijny certyfikat
HIT DNIA
Jeszcze nie ucichła afera... Posłanka KO pojawiła się na Dniu Zdrowia [ZDJĘCIA]