Prezydent Andrzej Duda o TV Republika: istnienie waszej stacji jest ważne dla demokracji, ale przede wszystkim jest ważne dla bezpieczeństwa państwa!
Prezydent Andrzej Duda o TV Republika: "Istnienie takich mediów, jak TV Republika, w sytuacji bezprawnego przejęcia mediów publicznych przez obecną władzę, jest bardzo ważne dla demokracji, ale przede wszystkim ważne dla bezpieczeństwa państwa; to tylko w takich rzeczywiście wolnych, jak wasza stacja, mediach, można teraz na przykład mówić o tym, kto w przeszłości faktycznie działał w interesie naszego państwa, a kto, powiedzmy, mylił się w tej kwestii", powiedział prezydent Andrzej Duda w wywiadzie udzielonym red. Michałowi Rachoniowi.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Groził prezydentowi RP w internecie. Policja zatrzymała obywatela Ukrainy
Policjant szantażował kobiety nagimi zdjęciami? Szokująca sytuacja w komendzie w Mielcu
Stołeczni policjanci zabezpieczyli pojazdy warte blisko 1,7 mln zł