Prezydent Andrzej Duda choruje na koronawirusa. To już drugi raz
W związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu prezydent Andrzej Duda przeprowadził test na obecność COVID-19, który dał pozytywny wynik – poinformował Paweł Szrot, szef Gabinetu Prezydenta.
Jak poinformował Szrot, prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną.
Prezydent przyjął w kwietniu i czerwcu zeszłego roku 2 dawki szczepionki, a 17 grudnia – dawkę trzecią przypominającą. Andrzej Duda zgodnie z przepisami przebywa w izolacji.
Szanowni Państwo, w związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu Prezydent @AndrzejDuda przeprowadził test na obecność COVID-19, który dał pozytywny wynik. Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną.
— Paweł Szrot (@PSzrot) January 5, 2022
2. Prezydent przyjął w kwietniu i czerwcu zeszłego roku 2 dawki szczepionki, a 17 grudnia – dawkę trzecią przypominającą. Prezydent zgodnie z przepisami przebywa w izolacji.
— Paweł Szrot (@PSzrot) January 5, 2022
Najnowsze
Gliński alarmuje ws. działań Cienkowskiej: likwidują Instytut Dziedzictwa Solidarności
Matecki o „niezależności” audytora w swojej sprawie: To wygląda jak polityczne zlecenie
Zełenski nie przyjedzie do Gdańska. Przydacz: wystawił Tuska na pośmiewisko