Prezydent Andrzej Duda choruje na koronawirusa. To już drugi raz
W związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu prezydent Andrzej Duda przeprowadził test na obecność COVID-19, który dał pozytywny wynik – poinformował Paweł Szrot, szef Gabinetu Prezydenta.
Jak poinformował Szrot, prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną.
Prezydent przyjął w kwietniu i czerwcu zeszłego roku 2 dawki szczepionki, a 17 grudnia – dawkę trzecią przypominającą. Andrzej Duda zgodnie z przepisami przebywa w izolacji.
Szanowni Państwo, w związku z przypadkami zachorowań w Kancelarii Prezydenta i w jego otoczeniu Prezydent @AndrzejDuda przeprowadził test na obecność COVID-19, który dał pozytywny wynik. Prezydent czuje się dobrze, nie ma ciężkich objawów i przebywa pod stałą opieką medyczną.
— Paweł Szrot (@PSzrot) January 5, 2022
2. Prezydent przyjął w kwietniu i czerwcu zeszłego roku 2 dawki szczepionki, a 17 grudnia – dawkę trzecią przypominającą. Prezydent zgodnie z przepisami przebywa w izolacji.
— Paweł Szrot (@PSzrot) January 5, 2022
Najnowsze
Maciej Musiał o przełomowym wyroku. „Wyklęci stają się niezłomnymi”
„Wołyń i polskie czystki”? Wpis Wysockiej-Schnepf wywołał oburzenie
„To tłumaczenie nie jest przekonujące”. Kaleta o reakcji Trzaskowskiego na sygnały ze szpitala