Prezes Pfizera ma dobre i złe wieści o koronawirusie
Koronawirus będzie krążył jeszcze przez wiele lat, ale fala związana z wariantem Omikron powinna być ostatnią, która wiąże się z licznymi ograniczeniami - powiedział w poniedziałek szef koncernu farmaceutycznego Pfizer Albert Bourla francuskiej stacji BFM TV.
W rozmowie z BFM TV oświadczył również, że szczepionka przeciw Covid-19 dla dzieci jest "bezpieczna i skuteczna", ale zastrzegł, że czwarta dawka nie powinna być jeszcze dopuszczona do stosowania u wszystkich, ponieważ "nie zebrano wystarczającej ilości danych".
Bourla powiedział, że w ramach walki z Covid-19 Pfizer przygotowuje plan inwestycyjny we Francji o wartości 520 mln euro. Ponadto - jak poinformował - koncern nawiązał współpracę z francuską grupą Novasep, by opracować lek przeciwko chorobie powodowanej przez koronawirusa
Najnowsze
Wąsik: znamy około 10 przypadków działaczy PO, którzy zostali skazani za pedofilię! TO SKANDAL!
Kapłaństwo jako dar i służba. Ważne przesłanie z Watykanu
SPRAWDŹ TO!
Kolejne ustawy z podpisem prezydenta. Dwie skierował do TK [ZNAMY SZCZEGÓŁY]
Nadciąga uderzenie w polskie porty? Eksperci ostrzegają
Artykuł sponsorowany