Prezes Kaczyński: Władza może uczynić nieporównanie więcej wtedy, jeżeli współpracuje - rozmawia ze społeczeństwem

Artykuł
Twitter @PISORGPL

– To obiecaliśmy jeszcze w tamtych wyborach, zostało zrobione już stosunkowo dawno - oczywiście jeśli spojrzeć na to w perspektywie tylko tego czterolecia. Teraz były kolejne obietnice i też je realizujemy i też z pewnością przed wyborami będą zrealizowane - powiedział prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński podczas spotkania w Miedznej Murowanej w woj. łódzkim

– Polska tradycja wyrasta ze wsi, różnej wsi - takiej, która jest teraz i tej, której już nie ma, ale stąd wziął się ten fenomen nazywany polskością, a to jest coś niesłychanie ważnego, niesłychanie cennego - powiedział prezes Kaczyński. 

– Władza może uczynić nieporównanie więcej wtedy, jeżeli współpracuje - rozmawia ze społeczeństwem i jeżeli społeczeństwo jest aktywne - mówił.

– Dlatego o tę aktywność tak bardzo prosimy i tak bardzo prosimy o tę rozmowę, żebyśmy wiedzieli co jest najpierw, a co potem, jakie sprawy należy rozwiązywać szybko, a z jakimi można poczekać - dodał polityk. 

– Przecież wszystkiego na raz, po tylu latach zaniedbań uczynić się nie da, ale chyba wykazaliśmy w ciągu tych czterech lat, że można zrobić dużo i że można przede wszystkie stworzyć to, co jest podstawą dobrego życia społecznego - narodowego, podstawą demokracji - podkreślił Jarosław Kaczyński – To jest, szanowni państwo, wiarygodność - stwierdził.

– To obiecaliśmy jeszcze w tamtych wyborach, zostało zrobione już stosunkowo dawno - oczywiście jeśli spojrzeć na to w perspektywie tylko tego czterolecia. Teraz były kolejne obietnice i też je realizujemy i też z pewnością przed wyborami będą zrealizowane - zauważył lider Prawa i Sprawiedliwości. 

Źródło: Telewizja Republika // Twitter // Media

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy