Premier do mieszkańców Nowej Białej: Nie zostawimy Państwa samych
Od rana trwa szacowanie strat po tragicznym pożarze w Nowej Białej. Na miejsce przyjechał premier Mateusz Morawiecki.
.@MorawieckiM (@PremierRP) w #NowaBiała: Będziemy pomagać wszystkim, także osobom deklarującym się jako mniejszość słowacka.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 20, 2021
.@MorawieckiM (@PremierRP) w #NowaBiała: zrobimy wszystko, aby pomoc dla poszkodowanych trafiła jak najszybciej i aby była kompleksowa.#włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) June 20, 2021
facebook/kancelaria.premiera
Komentarze
Najnowsze
Dziennikarz Republiki w ścisłej czołówce. Marcin Dobski na podium rankingu zaangażowania w serwisie X
Duklanowski: rząd Tuska reklamuje "nowy port na Bałtyku", którego... nie ma
Matecki alarmuje ws. Parku Kasprowicza. "Chcą zmienić nazwę na Park Johanna Heinricha Quistorpa"