Premier Morawiecki: GPC od lat tworzy środowisko, które jest dla nas nieocenionym wsparciem

Artykuł
Premier Mateusz Morawiecki
Fot. Facebook/Kancelaria Premiera

Premier Mateusz Morawiecki złożył życzenia dalszych sukcesów twórcom i pracownikom „Gazety Polskiej Codziennie”. Jak podkreślił premier dziennikarze gazety „od lat tworzą szczególne środowisko ludzi zaangażowanych, żyjących na co dzień sprawami ważnymi dla Polski i Polaków. I tych, którzy są dla nas nieocenionym wsparciem w codziennym trudzie, za co z całego serca dziękuję” - zaznaczył Mateusz Morawiecki w liście przesłanym uczestnikom Gali 10-lecia „Gazety Polskiej Codziennie”.

- Mija 10 lat od chwili, kiedy grupa dziennikarzy podjęła decyzję o wprowadzeniu na rynek nowego tytułu. Ta odważna inicjatywa odniosła sukces, czego dowodem jest dzisiejszy jubileusz oraz rzesza wiernych czytelników. Od lat tworzą oni szczególne środowisko ludzi zaangażowanych, żyjących na co dzień sprawami ważnymi dla Polski i Polaków. I tych, którzy są dla nas nieocenionym wsparciem w codziennym trudzie, za co z całego serca dziękuję – napisał premier.

- Dekada istnienia „Gazety Polskiej Codziennie” to czas wyjątkowy dla naszego kraju – czas ważnych zmian, w moim przekonaniu niesłychanie ważnych i potrzebnych. Wierzę, że przed nami dobry czas dla Polski, że Państwa dziennik nadal będzie wypełniał misję informowania Polek i Polaków o sprawach dla nich najważniejszych – zaznaczył.

- Proszę przyjąć najlepsze życzenia, aby podjęta przez Państwa inicjatywa w dalszym ciągu odnosiła sukcesy i przynosiła dobre owoce – podkreślił Mateusz Morawiecki.

W imieniu premiera list odczytał szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Michał Dworczyk.

morawiecki_gala_gpc_670

Źródło: TV Republika

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy