Poranek najlepiej spędzić z TV Republika. Zaczynamy o 7:50
W programie jak zwykle ciekawi goście, gorące tematy i burzliwe dyskusje.
Na początek o 7:50 gościem programu będzie wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska.
O 8:10 gośćmi „Potrójnego espresso” będą Stanisław Żuk z Kukiz '15, Krzysztof Mróz z PiS oraz Jerzy Wcisła z KO.
O 8:45 gościem programu będzie Maciej Chudkiewicz.
I na zakończenie o 9:10 gościem programu będzie Wojciech Jakóbik.
Gorąco zapraszamy.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!