Popołudnie najlepiej spędzić z TV Republika. Zaczynamy od 15:35
W programie jak zwykle ciekawi goście, gorące tematy i burzliwe dyskusje.
A na początek o 15:35 gościem programu będzie wiceminister spraw wewnętrznych i administracji Błażej Poboży.
O 16:20 gośćmi programu będą Iwona Arent z PiS, Robert Obaz z Nowej Lewicy oraz Bożena Żelazowska z Koalicji Polskiej-PSL.
Z kolei o 17:15 w programie „Wolne głosy” gościć będzie były minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski.
O 17:40 rozmowa specjalna z Europejskiego Forum Przyszłości, której gościem będzie Bartłomiej Kowalski, dyrektor generalny Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
O 17:55 kolejnym gościem Aleksandra Wierzejskiego z Europejskiego Forum Przyszłości będzie sekretarz stanu, pełnomocnik rządu ds. inwestycji zagranicznych Grzegorz Piechowiak.
Gorąco zapraszamy.
Najnowsze
Uważaj na oszustów. Próbują wyłudzić opłaty mandatów
Mocny cios w KO ze strony Wielowieyskiej. W tle kwestia działania prokuratury europejskiej
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie