o. Kotyński: Bóg chce i mówi nam, że będziemy żyli wiecznie [wideo]
Jak co roku Dzień Wszystkich Świętych napełnia nas refleksją. Wspominamy tych, co odeszli, myślimy o życiu doczesnym, sięgamy w przyszłość. To także moment, by dostąpić bliższego kontaktu ze Stwórcą. "Pan Bóg ma do nas bardzo osobiste wręcz intymne dojście poprzez wiarę, jeśli się na niego otworzymy, a jeśli nie to i tak jesteśmy Jego dziećmi", powiedział w Republice misjonarz redemptorysta o. Zbigniew Kotyński. Jak dodał "każdy z nas powstał w myśli Boga i to Bóg chciał, że istniejemy". Polecamy bardzo ciekawą i dającą do myślenia rozmowę.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!
NASZ NEWS: PSL razem z KO na liście? Kłeczek zdradził szczegóły!
Skandal! Ukraiński wojskowy grozi Polsce. "Czy są gotowi na śmierć własnych obywateli?"