gen. Komornicki: kolejny raz jest naruszana nasza przestrzeń powietrzna-to nie jest zabłąkany obiekt
"To co się dzieje w polskiej przestrzeni powietrznej jest oczywiście niepokojące. Kolejny raz jest ona naruszana w sposób świadomy - to nie jest zabłąkany obiekt, który przyleciał na wycieczkę krajoznawczą, żeby zobaczyć, jak wygląda Roztocze czy Podlasie. Trzeba sobie jasno odpowiedzieć na pytanie, czy Polska znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Ukrainy może pozwalać sobie na taki komfort?" - mówi generał Leon Komornicki. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
Komentarze
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Klich przetrzymuje list Trumpa do Nawrockiego. "Zemsta Sikorskiego na prezydencie Nawrockim za prowadzenie suwerennej polityki"
Tusk w Wytycznie: wszyscy musimy stać za polskim wojskiem. Gdzie komentarz do doniesień o rakiecie w Wyrykach?
Najnowsze

Od komuny nic się nie zmieniło! ,,Nawet drona z tektury nie potraficie złapać''

Eliminacje MŚ: Mecz Serbii z Albanią przeniesiony ze względów bezpieczeństwa

Prezydent Karol Nawrocki oddał hołd ofiarom sowieckiej agresji

Sabalenka wypada z China Open w Pekinie. Szansa dla Świątek na zmniejszenie straty w rankingu WTA

Klich przetrzymuje list Trumpa do Nawrockiego. "Zemsta Sikorskiego na prezydencie Nawrockim za prowadzenie suwerennej polityki"

Szynkowski vel Sęk: Prezydent nie ogląda się na działania rządu Tuska, nie robią na nim wrażenia
