Zuzanna Kurtyka o spotkaniu ws. pomnika smoleńskiego: Bez „przepraszam” od prezydenta będzie ciężko
– Gdyby prezydent powiedział „przepraszam” za to wszystko, co uczynił, za całe zło, które się wylało po 10 kwietnia, to tak – mówiła Zuzanna Kurtyka, odpowiadając na pytanie, czy gdyby Bronisław Komorowski wyszedł z propozycją spotkania ze wszystkim rodzinami, które straciły bliskich w katastrofie smoleńskiej, to
Wdowa po byłym prezesie Instytutu Pamięci Narodowej Januszu Kurtyce komentowała sprawę spotkania prezydenta Komorowskiego w sprawie pomnika smoleńskiej z częścią rodzin.
– Bez tego „przepraszam” będzie ciężko – podkreślała.
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA