Zrób to w 20 sekund!

Opłacenie faktury za polisę wcale nie jest najgorszym momentem w procesie kupowania ubezpieczenia. Bo zanim do tego dojdzie każdy z nas musi przebrać przez długi formularz i odpowiedzieć na szereg pytań, które pozwolą ubezpieczycielowi wyliczyć ostateczny koszt polisy. I czasem ciągnie się to w nieskończoność. W LINK4 część tej żmudnej powinności biorą na siebie. Dzięki temu klient zaoszczędzi nie tylko czas, ale też nerwy.
Dzięki temu składkę można wyliczyć nawet w 20 sekund. Wystarczy użyć telefonu lub inne urządzenie mobile, wejść na stronę internetową www.link4.pl, rozpocząć obliczanie składki i wtedy, automatycznie, zostanie wywołana możliwość zeskanowania kodu. Wówczas uruchomi się kamerka będąca jednocześnie czytnikiem kodów AZTEC . A następnie - z dowodu rejestracyjnego – trzeba zeskanować swój unikalny kod. W tym momencie w formularzu pojawiają się odpowiedzi na pytania, na które należy udzielić odpowiedzi przy kupowaniu polisy. Są to dane tj. imię, nazwisko, PESEL, marka auta, rok produkcji, a nawet informacje o szkodach. Później kierowca musi odpowiedzieć jeszcze na kilka pytań. – Ale i ten etap ograniczyliśmy do niezbędnego minimum. Zamiast wpisywać ręcznie odpowiedzi, klient dostaje listę z opcjami do wyboru, spośród których wybiera tę, która go dotyczy. Cały proces zajmuje dosłownie kilkadziesiąt sekundi pozwala szybko poznać finalny koszt polisy – mówi Katarzyna Wojdyła z zarządu LINK4.
Ubezpieczenia komunikacyjne LINK4, ale także polisy mieszkaniowe, turystyczne, a także LINK4 Mama można kupić zarówno przez intertnet, ale też pod numerem telefonu 22 444 44 44 oraz u agentów.
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości
Skargi związane z nieprawidłowościami w Prokuraturze Krajowej przyjęte w Europejskim Trybunale Praw Człowieka
Bogucki o szansach prezydenckich projektów ustaw: są projekty aspiracyjne, które łączą wiele środowisk
Najnowsze

Klaudia i Walentyn z „Rolnik szuka żony” wzięli ślub! Na ceremonii pojawiła się Marta Manowska"

Znany dziennikarz odchodzi z Wirtualnej Polski. Internauci pytają o powody

Siatkarze na ostatniej prostej przed Mistrzostwami Świata
