Przejdź do treści
NBP Prezes NBP Prof. Adam Glapiński: Narodowy Bank Polski posiada w tej chwili ponad 632 tony złota. Jesteśmy w top 10 państw o największych zasobach złota na świecie. To historyczny moment
05:47 Portugalia: Siedmiu rannych w pożarze lasów w pobliżu Porto
04:28 Brazylia: Ropa znaleziona w pobliżu ujścia Amazonki to nasz „paszport do przyszłości” - powiedział Prezydent Lula
03:47 Niemcy: Bundeswehra liczy blisko 187 tys. żołnierzy, najwięcej od 13 lat
03:38 ALERT: IMGW wydał ostrzeżenia hydrologiczne I stopnia dla czterech województw we wschodniej i centralnej Polsce
02:11 Hiszpania: Z powodu suszy woda pitna dowożona jest do ponad 100 gmin - przekazały media
00:03 Ukraina: Dwie ofiary śmiertelne rosyjskiego ataku na Zaporoże
Ważne Ukazała się najnowsza książka "Reset" autorstwa prof. Sławomira Cenckiewicza, Michała Rachonia i Grzegorza Wierzchołowskiego. Szczegóły na stronie sklep.tvrepublika.pl oraz pod numerem tel. 22 232 37 70
Portal tvrepublika.pl Informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami - TVREPUBLIKA.PL
Wydarzenie Częstochowa: Trwa zbiórka podpisów pod referendum ws. odwołania prezydenta miasta i Rady Miasta. Podpisy można składać od poniedziałku do piątku w godz. 16.00–19.00 w punkcie „Kwadraty” przy al. Wolności 1
Wydarzenie Klub "Gazety Polskiej" Piotrków Tryb. od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-18.00 w biurze ul. Słowackiego 34a (przy przejeździe kolejowym) zbiera podpisy pod projektem ustawy Stop BANDERYZMOWI w Polsce!
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Iławie zaprasza wyjątkowo do NOWEGO MIASTA LUBAWSKIEGO na spotkanie z posłem mec. Andrzejem Śliwką - 24 sierpnia o godz. 17.00 w Miejskim Centrum Kultury przy ul. 19 Stycznia 17a

Zobacz reakcję niemieckiej reprezentacji, kiedy Trump wytknął ich uzależnienie od rosyjskiego gazu

Źródło: Zrzut ekranu z CBS NEWS

– Niemcy zostaną całkowicie uzależnione od rosyjskich dostaw gazu, jeśli natychmiast nie zmienią kursu swojej polityki – powiedział prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ w Nowym Jorku.

Przypomnijmy co powiedział Donald Trump nt. Polski:

W Polsce wielki naród staje w obronie swej niepodległości.

Amerykański prezydent Donald Trump powiedział podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, że marzenia narodów są tak różnorodne, jak one same; jak Indie, Arabia Saudyjska, Izrael, Polska, w której "wielki naród staje w obronie swej niepodległości, bezpieczeństwa i suwerenności".

Donald Trump podczas sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ zaznaczył także, że USA pracują z krajami Zatoki Perskiej, by utworzyć regionalny sojusz. Dodał, że Stany Zjednoczone odpowiedzą, jeśli w Syrii użyta będzie broń chemiczna.

Tylko u nas!

TYLKO U NAS

ZOBACZ jak @realDonaldTrump chwali Polskę za #BalticPipe. Chwilę później oberwało się #Niemcom za współpracę w ramach #NordStream2 z #Rosją.

Jaka była reakcja niemieckiej delegacji pic.twitter.com/x3BIbuyzMY

— Telewizja Republika (@RepublikaTV) 25 września 2018
CBS NEWS/Twitter/Media/Onet