Zmiana systemu nadawania. Możliwe problemy w odbiorze TV Republika na Śląsku
Szanowni widzowie Telewizji Republika odbierający nasz sygnał z multipleksu TVS Katowice Kosztowy. W związku ze zmianą standardu nadawania z DVBT na DVBT-2 w dniach 23.05-25.05 kanał Telewizja Republika był dla was niedostępny. Sygnał został już przywrócony. Jeśli jednak nasz kanał nadal jest niewidoczny w Państwa odbiornikach, prosimy włączyć na pilocie opcję -wyszukaj/odśwież kanały-. Przepraszamy za niedogodności z tym związane.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"
Rekordowe upały we Francji. Szpitale pod presją, w Paryżu doszło do tragedii
Iran zaatakował cele powiązane z USA w odpowiedzi na amerykańskie ataki