Przejdź do treści
23:59 Zaatakujemy wszystkie nuklearne instalacje Iranu - oświadczył premier Izraela Benjamin Netanjahu. Zastrzegł, że trwa wojna i w tej sytuacji nie powie, czy istnieje przewidywany termin zakończenia operacji militarnych - relacjonuje CNN
Wydarzenie Dorota Arciszewska-Mielewczyk i Kluby Gazety Polskiej w Gdyni i Wejherowie zapraszają na spotkanie z Posłami Dariuszem Mateckim i Mariuszem Goskiem które odbędzie się 27.06 o g. 17:30 w Gdyni, w budynku Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości ul. 10 lutego 33
Wydarzenie Klub Gazety Polskiej w Słupsku zaprasza na marsz przeciwko masowej migracji, 22 czerwca, godz. 16.00, Bulwary Słupskie MDK
Wydarzenie W najbliższą niedzielę (22 czerwca) o g. 13:00 w Amfiteatrze przy Zamku w Pułtusku otwarte spotkanie pod hasłem "Wygrała Polska" z prezydentem-elektem Karolem Nawrockim i prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Zmarł ksiądz Piotr Pawlukiewicz

Źródło:

Zmarł ksiądz Piotr Pawlukiewicz. Informację o jego śmierci przekazał rzecznik archidiecezji warszawskiej ks. Przemysław Śliwiński.

Ksiądz Pawlukiewicz był znanym rekolekcjonistą i duszpasterzem akademickim. Przez wiele lat głosił kazania dla studentów w warszawskim kościele św. Anny.

W latach 1996-1998 był redaktorem naczelnym Radia Józef w Warszawie. Współpracował także z Radiem Plus, gdzie prowadził audycję Katechizm Poręczny.

W ostatnich latach ksiądz Pawlukiewicz był rezydentem parafii Nawiedzenia NMP w Warszawie. Od lat zmagał się z chorobą Parkinsona. Zmarł w wieku 59 lat.

 

Dziś w nocy odszedł do Domu Pana ks. Piotr Pawlukiewicz, duszpasterz, słynny homileta i rekolekcjonista. Jego homilie przyciągały do kościołów tłumy. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie + @archwwa

— ks. Przemysław Śliwiński (@PSliwinski) March 21, 2020
PAP

Wiadomości

Dlaczego sojusznicy Iranu trzymają się z daleka od konfliktu z Izraelem?

Szokujące odkrycie! Zbadali popiół z trzech erupcji. Jak wpływa na klimat?

Ujawnili nieznane dotąd nagrania z zamachu na Trumpa w Butler

Iran na rozmowach z Europą. Czy dziś będzie przełom?

Europejscy sojusznicy NATO budzą się z letargu

Przełom w walce z rakiem trzustki. Jest nadzieja

Tajemnicze loty z Chin do Iranu

To już nie są żarty: były polityk od Palikota wzywa Tuska do zamachu stanu

Klubowe Mistrzostwa Świata: Słaba frekwencja, zaskoczenia sportowe i problemy faworytów

Grupa Bilderberg ważniejsza niż Polacy w strefie wojny? Szokujące zachowanie Sikorskiego

Prokuratura umarza śledztwo w sprawie wyborów kopertowych

Zamach stanu władzy? Goście Republiki komentują

W kościele w Lubaczowie doszło w Boże Ciało do profanacji

„Oszustwo od początku”. W Republice o rozpadzie Trzeciej Drogi i kryzysie PSL

Giertych pod ostrzałem. Poseł PiS przypomniał, co ten polityk PO mówił wcześniej o fałszerstwach wyborczych

Najnowsze

Dlaczego sojusznicy Iranu trzymają się z daleka od konfliktu z Izraelem?

Europejscy sojusznicy NATO budzą się z letargu

Przełom w walce z rakiem trzustki. Jest nadzieja

Tajemnicze loty z Chin do Iranu

To już nie są żarty: były polityk od Palikota wzywa Tuska do zamachu stanu

Szokujące odkrycie! Zbadali popiół z trzech erupcji. Jak wpływa na klimat?

Ujawnili nieznane dotąd nagrania z zamachu na Trumpa w Butler

Iran na rozmowach z Europą. Czy dziś będzie przełom?