Zmarł Jerzy Czerwiński, były senator Prawa i Sprawiedliwości
Nie żyje Jerzy Czerwiński, "wielki polski patriota". Smutną informację o śmierci polityka przekazał dziś senator Prawa i Sprawiedliwości Marek Pęk.
O szczegółach śmierci polityka informuje portal opolska360.pl. „Czerwiński został znaleziony martwy w swoim domu w Prudniku. Koledzy z partii zaniepokoili się, ponieważ od kilku dni nie było z nim kontaktu”- napisano.
On potrafił się zatracić w pracy. Nie odbierał wtedy telefonu. Mimo tego ta cisza zaczęła być podejrzana. W końcu zapadła decyzja, by do niego pojechać i wejść – powiedział były senator PiS Grzegorz Peczkis.
„Rzetelny i zawsze merytorycznie przygotowany do dyskusji, działający zawsze w trosce o mieszkańców regionu. Cześć Jego pamięci!” – napisał na Facebooku o Czerwińskim Szymon Ogłaza, marszałek województwa opolskiego.
Źródło: Republika; Fakt; X.com
Najnowsze
Dramat na jeziorze Salińskim. Dwie ofiary śmiertelne wypadku łodzi, sternik był pijany
Uroczysta zbiórka z okazji Dnia Flagi oraz Rocznicy Konstytucji 3 Maja
Obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej oraz Dnia Polonii i Polaków za Granicą z udziałem Pary Prezydenckiej