Ziemkiewicz w Republice: tvn-eny, toki i onety od rana na jedno kopyto [wideo]

Nie ma dnia by totalna opozycja z zaprzyjaźnionymi mediami nie szczuła na partię rządzącą, mówił dziś w poranku Republiki znany publicysta Rafał Ziemkiewicz. Jego zdaniem to co wyprawiają komercyjni nadawcy przechodzi ludzkie pojęcie. "Tam codziennie jest koniec świata i armagedon", mówił w rozmowie z Emilią Wierzbicki.
#PolskaNaDzieńDobry | @R_A_Ziemkiewicz:
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) October 28, 2022
To szczucie po stronie opozycji jest niewiarygodne, jak ktoś siedzi od rana z głową w TVN, to tam jest takie stężenie negatywnych informacji.#włączprawdę #TVRepublika
"PiS to PiS, PiS tamto", komentował Ziemkiewicz. Trudno oczywiście wskazać jakiś konkretny materiał, w którym są jakieś niezgodne z literą prawa informacje, bo oczywiście takich nie ma, zastrzegł dziennikarz. Wskazał jednak, że robotę robi "ogólna atmosfera i frustracja". - I ten ich język... mówił nasz gość.
- Tyle lat ganili Palikota, a Tusk był korekt, teraz już nie ma po tym śladu. Od czasu do czasu zrobią sobie jakiś sondaż ku pokrzepieniu serc, podkreślił. W tych przełomowych specjalizuje się w nich KANTAR, ocenił Ziemkiewicz.
#PolskaNaDzieńDobry | @R_A_Ziemkiewicz:
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) October 28, 2022
Opozycja ciągle żyje w przekonaniu, że nastąpi moment, w którym ludzie zaczną nagle gromadnie popierać PO. To ma nastąpić, kiedy zajrzy nam w oczy widmo odcięcia środków unijnych.#włączprawdę #TVRepublika
- To jest taka pewnego rodzaju operacja nadziei, mówił w studiu Republiki, że ta hołota popierająca PiS, że to zdeprawowane społeczeństwo tymi 500plus nagle się od deprawuje i zacznie popierać Platformę.
#PolskaNaDzieńDobry | @R_A_Ziemkiewicz:
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) October 28, 2022
W KE jest silna skłonność do dawania PO posłuchu, jednego dnia mówią, że fundusze obcinają, bunt w Sądzie Najwyższym i przełomowy sondaż, który ma pokazać społeczeństwu, że PO wygrywa.#włączprawdę #TVRepublika
Cała rozmowa poruszająca także inne wątki, w tym kwestie związane z Sądem Najwyższym w pozostałej części programu. Nagranie jest dostępne w oknie poniżej.
Polecamy Poranek Radia
Wiadomości
Ostania porodówka w Bieszczadach nadal może zostać zlikwidowana. Poważne zagrożenie dla rodzących kobiet
Kierwiński otrzymał wniosek o odwołanie komendanta stołecznej policji. Trzaskowski zaopiniował pozytywnie
Najnowsze

Kierwiński otrzymał wniosek o odwołanie komendanta stołecznej policji. Trzaskowski zaopiniował pozytywnie

Poznaliśmy nową CEO Turning Point USA. Wdowa po Charlie Kirku będzie kontynuować jego misję

Polska armia dostanie kolejne pociski Javelin. Jest zgoda Departamentu Stanu
