Zdjęcia kłamią? Uczestnik Rajdu Katyńskiego: Nikt z nas nie miał osobistego kontaktu z "Nocnymi Wilkami"
– Nigdy nikt z Rajdu Katyńskiego nie miał osobistego kontaktu z „Nocnymi Wilkami” – zapewniał podczas konferencji prasowej uczestnik rajdu Robert Karlak. Pytanie jak ta wypowiedź ma się do ogólnodostępnych zdjęć, które sugerują zupełnie coś innego?
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
PiS przed Szpitalem w Warszawie. "Czerwony dywan dla polityków, kolejki dla pacjentów"
Kolejne ustalenia w sprawie lekarza milionera. Szpital podjął decyzje
Jeremy Clarkson z poruszającym wyznaniem. Gwiazda „Top Gear” walczy z nowotworem
SPRAWDŹ TO!