Tragedia w Małopolsce! Nie żyje 18-latka, 7 osób w szpitalu
18-latka nie żyje, a siedem osób jest w szpitalu po zderzenie samochodu osobowego z busem na drodze krajowej nr 28 w Mszanie Dolnej w pow. limanowskim – poinformował rzecznik małopolskiej straży pożarnej mł. kpt. Hubert Ciepły.
Do wypadku doszło przed północą z piątku na sobotę. Droga nr 28 była całkowicie zablokowana. W sumie pojazdami podróżowało osiem osób, z których troje zostało zakleszczonych w samochodzie osobowym.
Po uwolnieniu przez strażaków trzech osób z samochodu osobowego, kilka metrów od pojazdu odnaleziono nieprzytomną kobietę w wieku ok. 18 lat. Osiem poszkodowanych osób zabrano do szpitala. Niestety 18-latka nie przeżyła.
Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja.
Źródło: PAP
Najnowsze
Coraz szerszy front przeciw minister klimatu. Partia Razem też domaga się dymisji
Już w poniedziałek może zadzwonić do ciebie pracownik GUS. W jakim celu? [SONDA]
Abp Jędraszewski uderza w edukację za rządów Tuska: młodzież ma tylko umieć dodawać i odejmować [SONDA]